Net Wizards world!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Net Wizards world!!!!

Genijalci sa Balkana to smo mi!!!!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Strip-klasici !

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
tomcat

tomcat


Broj poruka : 47
Location : Kruševac Megacity
Datum upisa : 23.11.2007

Strip-klasici ! Empty
PočaljiNaslov: Strip-klasici !   Strip-klasici ! Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 11:05 pm

Marwel je swakako proizweo najwiše strip-klasika.Slušajte samo naziwe owih stripowa od kojih su neki nastali još pre 70 godina: supermen,hulk,spajdermen,konan,x-men,betmen,red sonja,fantastic 4,srebrni letač...i još mnogo toga.Ne mogu swe da se setim.El čitao neko nešto od owog?Ko prwi nadje nešto na netu,neka doda u owaj spisak Marwelowih stripowa
i mene zanima šta još imaju.
Nazad na vrh Ići dole
tomcat

tomcat


Broj poruka : 47
Location : Kruševac Megacity
Datum upisa : 23.11.2007

Strip-klasici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Strip-klasici !   Strip-klasici ! Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 3:26 pm

Inače owo je trebalo da bude nowa tema u okwiru podforuma STRIPOWI a ne tema u okwiru teme faktor 4.Admine premesti je gde treba.
Nazad na vrh Ići dole
DarkZmaj
Admin
DarkZmaj


Broj poruka : 212
Location : Krusevac,Srbija!!!
Datum upisa : 31.10.2007

Strip-klasici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Strip-klasici !   Strip-klasici ! Icon_minitimePon Mar 10, 2008 12:23 pm

Pazi,stvarno ja nisam to primetio.Pa mi nemamo forum za druge stripove....ali i to je reseno.Ok?A imam ja i marvelove i sve....veliki sam kolekcionar stripova.Pogledajte na netu Bolondage Fairy ili slicno.Taj mi je jedao od omiljenih!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://netwiz.forumsr.com
tomcat

tomcat


Broj poruka : 47
Location : Kruševac Megacity
Datum upisa : 23.11.2007

Strip-klasici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Strip-klasici !   Strip-klasici ! Icon_minitimePon Mar 10, 2008 11:49 pm

OK.
A šta imaš od marwelowih stripowa?
Nazad na vrh Ići dole
DarkZmaj
Admin
DarkZmaj


Broj poruka : 212
Location : Krusevac,Srbija!!!
Datum upisa : 31.10.2007

Strip-klasici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Strip-klasici !   Strip-klasici ! Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 1:03 pm

Spider-man,Osvetnici,Fantastic Four.Nemam bas puno.
Nazad na vrh Ići dole
https://netwiz.forumsr.com
Alex

Alex


Broj poruka : 223
Godina : 30
Location : Srbia,Krusevac
Datum upisa : 01.11.2007

Strip-klasici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Strip-klasici !   Strip-klasici ! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 12:56 am

Ja sam citao spider-mana i ovog srebrnog letace fantastic 4 takodje gledao film na kraju ispada da je srebrni letac dobrica i spasio je svet nije los film.Al se za strip ne secam valjda je isto tako?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Strip-klasici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Strip-klasici !   Strip-klasici ! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Strip-klasici !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Net Wizards world!!!! :: Stripovi :: Stripovi-
Skoči na: